Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marceli Ignacy Walewski z Walów h. Pierzchała (Kolumna), artykuł w Nekrologii 1779-1851
&ca 1810 Rozalia Prandota-Trzcińska ca 1791-1869 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1790-
&ca 1820 Zaloguj się ?1790- |
|
|
Stanisław Kostka Sebastian Jagodziński h. Korwin, urzędnik Królestwa Polskiego 1792-1871
&ca 1830 Wiktoria Bagniewska z Bagniewa h. Bawola Głowa, artykuł w Nekrologii ca 1808-1875
&1817 Zaloguj się 1795-1832 |
|
|
Marianna Henryka Ewa Walewska z Walów h. Pierzchała (Kolumna), artykuł w Nekrologii 1818-1887
&1838 Roch Jacek Turobojski h. Bończa, artykuł w Nekrologii 1808-1895 |
|
|
Aniela Walewska z Walów h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Dezydery Leszczyński 14.192.112) 1823-1868
&1844 Feliks Paweł Antoni Łuszczewski z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III), okręg rawski Tow. Rolniczego ?1800-1842/ |
|
|
Antoni Jan Nepomucen Kamocki z Kamocina h. Jelita, okręg szkalbmierski Tow. Rolniczego ca 1800-1865
&1823 Karolina Antonina Rogawska z Rogaszyna h. Rola, artykuł w Nekrologii 1801-1852 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ca 1829-1832 |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1821-1869 |
|
|
Feliks Romuald Jagodziński h. Korwin, artykuł w Nekrologii 1843-1903 |
|
|
Waleria Turobojska h. Bończa, artykuł w Nekrologii 1848-1930 |
|
|
Wincenty Łuszczewski z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III), artykuł w Nekrologii 1848-1903
&1873 Marianna Pruska h. Leliwa, artykuł w Nekrologii 1853-1916 |
|
|
Antonina Karolina Kamocka z Kamocina h. Jelita, artykuł w Nekrologii 1829-1908
&1855 Antoni Rogawski z Rogaszyna h. Rola, okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1829-1897 |
|
|
Józef Wiktor Wincenty Kamocki z Kamocina h. Jelita, artykuł w Nekrologii 1833-1888
&ca 1860 Zofia Pstrokońska h. Budzisz (Paparona), artykuł w Nekrologii 1843-1867 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stefania Łuszczewska z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III), artykuł w Nekrologii 1873-1926 |
|
|
Wacław Antoni Ludwik Rogawski z Rogaszyna h. Rola, (linia: Kajetan Bystrzanowski 2.823.40) 1867- |
|
|
Antoni Kamocki z Kamocina h. Jelita, artykuł w Nekrologii 1862-1936
&ca 1890 Karolina Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1867-1954 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Kamocki z Kamocina h. Jelita, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1892-1985
&1919 Maria Helena hr. Oppeln-Bronikowska z Bronikowa h. Osęk, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1898-1953 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krystyna Maria Kamocka z Kamocina h. Jelita, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1920-1999
&1953 Władysław Aleksander Maria hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic, (linia: Tadeusz Matuszewicz psb.11383.5) 1906-1974 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szczęsny Stanisław Feliks hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1957 |
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi